O NAS

460×218

Serwis internetowy polskatelewizjawusa.com powstał, aby ułatwić Polakom mieszkającym poza granicami kraju (głównie w USA i Kanadzie) dotarcie do informacji w języku polskim. Jesteśmy dystrybutorem odbiorników Alfa UX1 Media Player umożliwiających oglądanie polskojęzycznych kanałów telewizyjnych na ekranie telewizora. W naszej ofercie znajdują się również niezbędne akcesoria, dzięki którym korzystanie z usługi jest łatwiejsze i przyjemniejsze.

Polska telewizja, to niezbędny element kultury i codziennego życia, do którego dostęp powninen mieć każdy z Polaków mieszkających poza krajem, Pragnąc sprostać temu wyzwaniu oferujemy produkt najwyższej jakości, dzięki któremu oglądanie telewizji nabiera nowego wymiaru. Ponad 90 kanałów telewizyjnych i radiowych w języku polskim, różnorodność tematyczna (flmy fabularne, dokumentalne, seriale, sport, rozrywka, informacja) powoduje, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Zakup w naszym sklepie internetowym gwarantuje dostawę produktu w ciągu 2 dni biznesowych w obrębie Stanów Zjednoczonych i 4-10 dni do Kanady. Zachęcamy do kontaktu poprzez email.

family-kids-happy-people-46252
Contact Us

Send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search