POMOC

Obsługa

Aby korzystać w pełni z możliwości odbioru polskich kanałów telewizyjnych, należy zakupić odbiornik Alfa UX1 Media Player, podłączyć do internetu oraz telewizora, a następnie zadzwonić na infolinę, aby aktywować usługę. Polskojęzyczna obsługa 7 dni w tygodniu.

Polską telewizję można oglądąć na telewizorze (operując dołączonym do zestawu pilotem) oraz online na ekranie komputera.

Usługa działa wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu. Polską telewizją można cieszyć się w każdym zakątku świata.

Podłączenie jest bardzo proste. Polega na podłączeniu dbiornika do internetu za pomocą kabla internetowego lub WiFi antenki (WiFi antenkę trzeba dokupić dodatkowo ) oraz do telewizora za pomocą standardowego kabla kompozytowego lub kabla HDMI (kabel HDMI trzeba dokupić dodatkowo). W razie jakichkolwiek problemów można się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta 7 dni w tygodniu, w którym specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.

Zapraszamy do naszego SKLEPU ONLINE, gdzie dostępne są wszystkie produkty.

Standardowo wszystkie programy są emitowane zgodnie z czasem polskim. Jest jednak opcja dostosowania emisji do każdej strefy czasowej.

Tak, jest taka możliwość. Pod jednym imieniem/nazwiskiem oraz w ramach jednego IP internetowego, można podłączyć maksymalnie 3 odbiorniki do 3 różnych telewizorów i niezależnie oglądać telewizję. Wszystko przy jednej, niskiej opłacie miesięcznej za abonament.

Po podłączeniu do internetu oraz telewizora, należy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta w celu aktywowania usługi, tel. 718-713-8484

Nie ma takiej potrzebny. Polską telewizję można oglądać niezależnie od usług innych firm dostarczających telewizję kablową, satelitarną, etc.

Płatności

Nie ma opcji kontraktu.

Można zatrzymać usługę w każdym momencie na stałe, przerwać na jakiś czas, poźniej wznawiając, etc.

Preferujemy płatności automatyczne. Gwarantuje to ciągłość dostarczania usługi bez niespodziewanych przerw. Inne formy są również dostępne, w zależności do możliwości ze strony Klienta.

Technicze

W standardzie przy zakupie odbiornika Alfa UX 1 Media Player jest dołączony kabel kompozytowy, dzięki któremu urządzenie można podłączyć do telewizora. Umożliwia on uzyskanie obrazu oraz dźwięku zarówno w starszych, jak i w nowych modelach telewizorów. Nie pozwala on jednak na oglądanie kanałów w jakości HD. Do tego służy kabel HDMI, który można dokupić dodatkowo.

Odbiornik Alfa UX1 w standardzie jest wyposażony w CAT5E kabel do połączenia z internetem. Można użyć również anteny WiFi, dzieki której połączenie z internetem odbywa się bezprzewodowo. Antena WiFi, to opcja do dodatkowego zakupu.

VLC to darmowy odtwarzacz, który jest wymagany do oglądania kanałów polskiej telewizji na ekranie komputera. Do pobrania TUTAJ

Oznacza to, że nastąpiła utrata połączania internetowego. Z reguły wystarcza zrestartowanie modemu internetowego, a następnie odbiornika Polskiej TV.

Z reguły jest to oznaka zbyt wolnego połączenia internetowego. Jeżeli “zawieszenie” obrazu powtarza się zbyt często, należy sie skontaktować z dostawcą internetu.

Oznacza to że jest problem z połączeniem internetowym. Podstawowe kroki, to (1) sprawdzenie poprawności połączenia między odbiornikiem a modemem internetowym, (2) restart modemu internetowego (routera WiFi jeżeli jest) oraz odbiornika Alfa UX1.

Ten błąd może pojawić się gdy jest problem połączeniem z internetowym. Z reguły w momencie podłączenia modemu internetowego na nowo, który “podaje” nowy numer IP do odbiornika Polska TV lub jeżeli były problemy z połączeniem internetowym w lokalnej sieci. Z reguły pomaga chwilowe odłączenie odbiornika od prądu i ponowne podłączenie.

Z reguły jest to informacja o problemie połącznia odbiornika z telewizorem. Należy (1) sprawdzić poprawność połączenia kabli między odbiornikiem a telewizorem, (2) sprawdzić z którego źródła (input) jest połączenie odbiornika z telewizorem, (3) wybrać opcję “input” na pilocie od telewizora i po pojawieniu się menu wybrać odpowiednie źródło.

Inne

Gwarantujemy 100% zwrot kosztów zakupu odbiornika w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Jeżeli Klient chce zwrócić odbiornik, powinien wyrazić chęć zwrotu odbiornika wysyłając wiadomość na poniższy adres email: info@polskatelewizjawusa.com w celu ustalenia adresu zwrotnego. Przesyłka MUSI zawierać wszystkie oryginalne akcesoria, razem z pudełkiem i w tym samym stanie w jakim zostały dostarczone.

Po otrzymaniu zwrotu i dokładnej inspekcji produktu (przeważnie w ciągu 72 godzin), wniosek zostanie przyjęty a Klient otrzyma zwrot kosztów minus koszty wysyłki  na kartę kredytową lub w formie oryginalnej płatności w ciągu 7 dni. Należy pamiętać, że okres ten jest zależny od banku karty kredytowej i może potrwać dodatkowo od 2 do 10 dni roboczych zanim kredyt pojawi się na koncie.

Gwarantujemy 100% zwrot kosztów zakupu odbiornika w ciągu 14 dni od daty zamówienia. Jeżeli Klient chce zwrócić odbiornik, powinien wyrazić chęć zwrotu odbiornika wysyłając wiadomość na poniższy adres email: info@polskatelewizjawusa.com w celu ustalenia adresu zwrotnego. Przesyłka MUSI zawierać wszystkie oryginalne akcesoria, razem z pudełkiem i w tym samym stanie w jakim zostały dostarczone.

Po otrzymaniu zwrotu i dokładnej inspekcji produktu (przeważnie w ciągu 72 godzin), wniosek zostanie przyjęty a Klient otrzyma zwrot kosztów minus koszty wysyłki  na karte kredytową lub w formie oryginalnej płatności w ciągu 7 dni. Należy pamiętać, że okres ten jest zależny od banku karty kredytowej i może potrwać dodatkowo od 2 do 10 dni roboczych zanim kredyt pojawi się na koncie.

 

Nasz adres zwrotny:
info@polskatelewizjawusa.com

Powrót do sklepu TUTAJ

Contact Us

Send us an email and we'll get back to you, asap.

0

Start typing and press Enter to search